wspieram liderów, którzy chcą kwestionować status quo i zarządzać nowocześnie

Umysł, raz rozciągnięty przez nową ideę, nigdy nie powraca do swoich poprzednich rozmiarów. 

Oliver Wendell Holmes

Moją specjalizacją jest wspieranie liderów w procesie zmiany. Pomagam im zwiększyć efektywność po objęciu nowej roli w organizacji, 

wpłynąć na zmianę kultury zespołu lub organizacji, wykształcić w sobie i w zespole kompetencje niezbędne do tego, by sprostać wyzwaniom przyszłości.

 

Najczęściej stosowaną przez mnie formą pracy jest praca podczas sesji indywidualnych, np. w formule coachingu lub shadow management.

Prowadzę też wystąpienia, szkolenia oraz warsztaty.

 

Jestem praktykiem biznesu z bagażem doświadczeń wypracowanych na własnych sukcesach i bolesnych lekcjach. Dzięki temu doskonale rozumiem wyzwania lidera. Lata pracy na stanowiskach managerskich nauczyły mnie, że nic tak nie poprawia efektywności lidera jak praca z niezależnym, niezwiązanym z organizacją sparingpartnerem.

Podczas współpracy ze mną:

Zgłębisz interesujące Cię zagadnienia zarządcze.

Spojrzysz na wyzwania w Twojej organizacji z zewnętrznej perspektywy.

; Otrzymasz wsparcie (ramię w ramię) we wdrażaniu Twoich celów​.

; Możesz otwarcie podzielić się Twoimi dylematami bez narażania swojej wiarygodności.

Poprawisz zaangażowanie w zespole poprzez pracę na mocnych stronach lidera i zespołu.

Coaching

 

Coaching jest partnerską relacją, podczas której wspieram Cię jako lidera w jak najlepszym wykorzystaniu Twojego potencjału na drodze do osiągnięcia zamierzonych rezultatów.

 

Coaching opiera się na zadawaniu prowokujących do myślenia pytań. Za pytaniami, które Ci zadam stoi wiele lat mojego doświadczenia biznesowego i managerskiego oraz wiedza z dziesiątek projektów, które zrealizowałam dla największych na świecie firm w sektorze finansowym. 

Jestem certyfikowanym coachem ICF. Moja edukacja została oparta o najwyższe standardy organizacji dbającej o jakość i etykę zawodu coacha.

 

Jestem także wykładowcą Animas Centre for Coaching w Londynie i Berlinie.

icflogowhite.png
ACC_WEB_White.png

Shadow Management

 

Shadow management to czasowa forma wsparcia managera w drodze do realizacji konkretnego celu lub w procesie zmiany w organizacji.


To sprawdzona metoda, która w zależności od potrzeb Klienta czerpie z doradztwa, coachingu oraz mentoringu, łącząc najlepsze cechy tych metod.

 

Elastyczność metody wpisuje się w dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość biznesową, w której rola lidera podlega głębokiej transformacji.

Shadow Management jest częścią idei Interim Management, którego rozwojem i certyfikacją

w Polsce zajmuje się SIM

(Stowarzyszenie Interim Managers).

Jestem członkiem tego stowarzyszenia.

Metody pracy

Naszej obecnej sytuacji nie da się porównać z żadną sytuacją z przeszłości. To oznacza, że nie możemy stosować metod, które były skuteczne kiedyś.

Musimy zrewolucjonizować nasze myślenie, zrewolucjonizować nasze czyny (...).

Frazesy z przeszłości nie wystarczą nam dzisiaj, a jutro będą już beznadziejnie przestarzałe. 

Albert Einstein

Posłuchaj podcastu Modern Way to Lead, gdzie razem z Małgorzatą Knut dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem managerskim.

 

Znajdziesz tam dużą dawkę wiedzy, wskazówek i przykładów nowoczesnych praktyk, które podniosą Twą skuteczność jako lidera.

Posłuchaj nas na Twojej aplikacji podcastowej:

Logonazdjecie.png
apple.png
Apple
Podcast
spotify.png
Spotify
Google Play.png
Google
Podcast

O mnie

Przepracowałam wiele lat na stanowiskach managerskich w międzynarodowych organizacjach. 

 

Jestem praktykiem biznesu z bagażem własnych doświadczeń oraz wypracowanym przez lata warsztatem doradczym, mentoringowym oraz coachingowym.

Rozwiń tą sekcję, by dowiedzieć się więcej...


- 14 lat międzynarodowego doświadczenia managerskiego. - Dziesiątki przeprowadzonych projektów dla największych na świecie firm w sektorze finansowym w UK, Szwajcarii, USA, Niemczech, Włoszech, Francji i Hiszpanii. - Portfel doświadczeń i wiedzy o “best practice” z międzynarodowych organizacji.
- Z wykształcenia aktuariusz, przez wiele lat specjalista od zarządzania ryzykiem w sektorze finansowym. - Teraz shadow manager, akredytowany coach ICF i trener wspierający liderów, którzy chcą kwestionować status quo i zarządzać nowocześnie. - Wykładowca i trener w Animas Centre for Coaching w Londynie i Berlinie.